Відбулось 95 засідання виконавчого комітету

22 Травня 2024, 17:09

На черговому 95 засіданні виконавчого комітету міської ради восьмого скликання, яке відбулося 22 травня 2024 року, розглянули 20 питань порядку денного. На початку засідання всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Після цього перейшли безпосередньо до розгляду питань.

 • Розпочалась підготовка до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років. У зв’язку з цим, заплановано відповідні заходи, зокрема керівникам ОСББ та керівникам інших відомчих житлово-експлуатаційних підприємств рекомендується:

– забезпечити якісну підготовку та обстежити житловий фонд;
– надати належне санітарне утримання та обслуговування прибудинкових територій і тротуарів;

– привести в технічно справний стан димові та вентиляційні канали, внутрішньобудинкові інженерні системи та комунікації;

– замінити прилади та запірні арматури, які відпрацювали амортизаційний термін.
Детальніше поінформуємо в окремому дописі.

 

 • Було знайдено компромісний варіант щодо тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Відповідно до рішення тарифи становитимуть:
  – на централізоване водопостачання – 24,90 грн/м3 з ПДВ;

– на централізоване водовідведення – 31,10 грн/м3 з ПДВ.

З 1 червня тариф у Звягелі становитиме 80% від вартості встановлених тарифів у вересні 2023 року, тобто, 56 грн за кубометр – за водопостачання та водовідведення разом.
Детальніше  в окремому дописі.

 • Рішенням виконавчого комітету затверджено мережу таборів відпочинку з короткотривалим перебуванням дітей влітку 2024 року на базі закладів освіти громади. Окрім передбачених державою програм оздоровлення дітей різних категорій, за кошти міського бюджету буде забезпечено оздоровлення дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у ході воєнних дій.

 

 • На засіданні виконавчого комітету було підтримано рішення присвоїти почесне звання України «Мати-героїня» жительці Житомирської області, Звягельського  району, села Борисівка,  Бондарук Ніні Миколаївні, матері п’яти дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти.

 

 • Рішенням виконкому погодили місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі терміном на один рік.

 

 • В ході засідання було прийнято рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті. Також затвердили: порядок функціонування, технічні вимоги, склад конкурсної комісії, умови проведення конкурсу та примірну форму договору.
 • Крім того, затверджено правила користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування та інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.
 • Прийняли рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про захист житлових, майнових і законних інтересів дітей, затвердження висновків органу опіки та піклування.
 • Зокрема, розглянули питання фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб та надання адресної грошової допомоги різним категоріям жителям громади тощо.

 

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 95 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/0v1D6UAuZLc

 

Чат-бот Гаряча лінія