Відбулось чергове 42 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

22 Червня 2022, 15:30

22 червня під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось чергове 42 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

На початку засідання очільник громади привітав директора незалежної інформаційно-громадської газети «Час плюс» Ларису Гембарську з нагоди 5-ї річниці утворення газети та побажав колективу міцного здоров’я, миру, творчої наснаги, непохитності у досягненні задумів та планів.

Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, з метою забезпечення умов безпечного, якісного й ефективного перевезення пасажирів та їх багажу, утримання в належному стані мережі стоянок таксі внесено зміни у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.02.2019 №920 «Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського».

Розглянуто та прийнято ряд рішень виконавчого комітету у галузі житлово-комунального господарства, зокрема:

– про надання дозволу на відключення від систем централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води;

– про житлово-квартирні питання;

– про передачу майна комунальної власності;

– про створення комісії з питання безоплатної передачі майна (в тому числі земельної ділянки) у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади в особі Новоград-Волинської міської ради;

– про затвердження акту приймання-передачі;

– про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Також члени виконавчого комітету міської ради схвалили рішення про містобудівну діяльність, про захист прав та законних інтересів дітей, про затвердження висновків органу опіки та піклування, про надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування та у зв’язку з погіршенням матеріального стану.

У ході засідання було затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя  2022 року та фонд захисних споруд цивільного захисту Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Онлайн трансляція 42 засідання виконавчого комітету за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=tiDGdNEJcTY.

Чат-бот Гаряча лінія