Відбулось підсумкове засідання організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» 2021

2 Серпня 2021, 18:21

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис відбулось підсумкове засідання організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» 2021 за результатами проведення свята.

Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс, члени організаційного комітету.

Проаналізовано проведення та організацію заходів, які були у програмі Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Зокрема, головний режисер «Лесиних джерел» Світлана Смолковська доповіла про основні складнощі, які виникали під час реалізації та проведення заходів. Опрацювали варіанти їх практичного усунення для подальшого врахування у роботі.

Міський голова Микола Боровець та голова організаційного комітету, заступник міського голови Наталія Борис висловили слова вдячності за злагоджену співпрацю режисерсько-постановчій групі свята, групі технічного забезпечення, працівникам культури, освіти, міським перевізникам, відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради, Новоград-Волинському відділу поліції ГУНП в Житомирській області, працівникам галузі житлово-комунального господарства, місцевим ЗМІ.

За активну участь в організації та проведенні Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки, міський голова Микола Боровець вручив подяки міського голови:

– Олександру Широкопоясу, начальнику управління культури і туризму міської ради;

– Лесі Адамович, заступнику начальника управління культури і туризму міської ради;

– Ірині Антипчук, директору міського Палацу культури імені Лесі Українки;

– Людмилі Гаммі, директору музею родини Косачів;

– Олені Жовтюк, директору краєзнавчого музею;

– Людмилі Онищук, директору міської бібліотеки;

– Лілії Полтавченко, директору Школи мистецтв;

– Оксані Романчук, заступнику директора з творчих питань міського Палацу культури імені Лесі Українки;

– Світлані Смолковській, головному режисеру Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Також усім членам організаційного комітету міський голова вручив подяки організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині Джерела».

 

Чат-бот Гаряча лінія