Відбулось засідання погоджувальної ради з питань порядку денного пленарного засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради

25 Серпня 17:25

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.08.2022 №215, з метою оперативного прийняття управлінських рішень, серед них щодо організації харчування в закладах освіти громади, 26 серпня відбудеться позачергова двадцять третя сесія міської ради восьмого скликання.

Напередодні, 25 серпня, міський голова Микола Боровець провів засідання погоджувальної ради, за результатами якого було узгоджено порядок денний сесії.

Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, головні розпорядники бюджетних коштів.

У ході обговорень депутати міської ради детально опрацювали питання організації харчування учнів, дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади до кінця 2022 року. Також у цій темі обговорили внесення змін до Програми «Безпечне та якісне харчування дітей у закладах освіти Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки» та до рішення міської ради «Про пільги зі сплати за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».

З метою забезпечення безпеки працівників управління соціального захисту населення міської ради, Центру надання адміністративних послуг міської ради та відвідувачів розглянули проєкт рішення «Про виконання робіт, необхідних для завершення та введення в експлуатацію об’єкта будівництва «Реконструкція зі збільшенням розмірів будівлі на вулиці Шевченка, 20, у місті Новограді-Волинському для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» по вулиці Шевченка, 20, господарським способом».

Опрацювали внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік та внесення змін до бюджету громади, які було підготовлено до розгляду під час двадцять третьої сесії міської ради восьмого скликання.

Онлайн-трансляцію пленарного засідання можна буде переглянути на офіційному YouTube каналі Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://bit.ly/3CvQwGF.

Чат-бот Гаряча лінія