Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

27 Травня 2021, 16:42

В рамках підготовки до чергової восьмої сесії міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку, яке провів голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих.

Членами комісії опрацьовано профільні питання сфери бюджету міської ТГ, зокрема щодо транспортного податку, затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до бюджету міської територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями.

Обговорили проєкти регуляторних актів – рішень міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та «Про встановлення ставок єдиного податку».

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради.

Також комісією підтримано та рекомендовано на розгляд сесії ряд питань житлово-комунального господарства, земельних відносин, соціальної сфери, а також інші питання, які внесенні до порядку денного восьмої сесії восьмого скликання міської ради, яка відбудеться 3 червня.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://bit.ly/3wJHuAJ

 

Чат-бот Гаряча лінія