Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

16 Липня 2019, 17:55

16 липня 2019 року, в ході підготовки до чергової сесії міської ради, під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян. 
На комісії розглянули 37 питань, що внесено на пленарне засідання 33-ї сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 25 липня.
Значну увагу члени комісії приділили питанню «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» та опрацювали ряд питань, що стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, тощо. 
Зокрема, було погоджено пропозицію щодо спрямування коштів на капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Маковиці. Також вирішено доповнити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2019-20201 роки, затверджену рішенням міської ради від 20.12.2018 р. №612, пунктом щодо дольової участі у придбанні ємкостей для роздільного збору сировини з твердих побутових відходів та облаштування майданчиків для цих ємкостей (50% – міський бюджет, 50% – ОСББ).
До розгляду питання «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському» комісія вирішила повернутися після його довивчення.
Частину питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян погодили внести на голосування під час засідання 33-ї сесії міської ради за скороченою процедурою.

 

Чат-бот Гаряча лінія