Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

1 Червня 2022, 13:42

Під керівництвом депутата міської ради Петра Литвина відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Участь у роботі профільного засідання взяли міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля та головні розпорядники коштів.

У ході засідання постійною комісією розглянуто питання порядку денного двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання, що стосуються роботи галузі житлово-комунального господарства, бюджету міської ТГ, земельних відносин та інші питання порядку денного (https://bit.ly/3NM7GCs), які внесено на розгляд сесії.

Комісією розглянуто ряд профільних питань, а саме: «Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського», «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському», «Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб» та інші.

Низку питань депутатами погоджено без змін. Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради.

Чат-бот Гаряча лінія