Відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

20 Травня 2021, 17:07

Відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів (голова комісії депутат міської ради Дмитро Рудницький).

В процесі засідання комісія розглянула ряд питань, зокрема щодо початку виплат відшкодування 10% вартості частково впроваджених заходів з термомодернізації будинку на вул. Ушакова, 9 згідно Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2020-2023 роки. Детальніше з Програмою «Енергодім» та етапами її реалізації можна ознайомитися за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/14881/. Обговорили зміни в законодавстві щодо закупівлі природного газу для потреб централізованого теплопостачання та інші.

25 травня відбудеться чергове засідання комісії з розгляду питань порядку денного пленарного засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання. З усіма проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/page/proekti-rishen-miskoi-pradi.

 

Чат-бот Гаряча лінія