Відбулося чергове 46 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання

27 Липня 14:47

27 липня відбулося чергове 46 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.

На початку засідання усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих українці, які загинули у війні з російським окупантом, долучившись до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Міський голова Микола Боровець проінформував присутніх про зміни і складі виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, які затверджено відповідним рішенням  міської ради та вручив посвідчення новому члену виконавчого комітету Онищенку Олексію.

Грамоту Новоград-Волинської міської ради за професіоналізм та з нагоди 50-річного ювілею вручено членкині виконавчого комітету, старості Великомолодьківського старостинського округу громади Ларисі Левчук.

Виконавчим комітетом затверджено Положення  про комісію з питань евакуації Новоград-Волинської міської територіальної громади, яке розроблено з метою підготовки, планування та належного забезпечення в разі необхідності евакуації населення громади. Про необхідність прийняття даного рішення доповів  начальник відділу цивільного захисту міської ради Андрій Хромушин.

Комісія з питань евакуації є спеціалізованим органом, який здійснює планування, підготовку та проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з місць та районів, небезпечних для проживання.

Зокрема, відповідно до покладених на неї завдань, комісії делеговано завдання: щодо підготовки населення до проведення заходів з евакуації; оповіщення населення про початок евакуації в громаді; організації  евакуації та прибуття на збірні пункти непрацюючого населення, зокрема інвалідів з ураженням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю, психічними розладами за місцем проживання; проводити відповідні навчання тощо.

Персональний склад комісії з питань евакуації Новоград-Волинської міської територіальної громади затверджується розпорядженням міського голови.

 

В громаді розпочато процес розроблення Комплексного плану просторового розвитку території. Відповідно до чинного законодавства рішенням виконавчого комітету затверджено персональний склад та положення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

https://info.nvrada.gov.ua/povidomlennya-pro-pochatok-proczedury-stvorennya-robochoyi-grupy-z-formuvannya-zavdannya-na-rozroblennya-kompleksnogo-planu-prostorovogo-rozvytku-terytoriyi-novograd-volynskoyi-miskoyi-terytorialnoyi/

Також відповідно до порядку денного розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо житлово-квартирних питань; про захист прав, законних інтересів дітей; надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією рф, а також громадянам в зв’язку з погіршенням матеріального стану та на лікування.

З метою оперативного прийняття управлінських рішень в період воєнного стану, членами виконавчого комітету погоджено внесення змін до бюджету міської ТГ на 2022 рік, зокрема щодо фінансової підтримки військових підрозділів ЗСУ, виділення коштів на поточний ремонт доріг комунальної власності.

Чат-бот Гаряча лінія