Відбулося друге пленарне засідання четвертої сесії міської ради сьомого скликанн

25 Квітня 2016, 2:18

Досить бурхливим та емоційно насиченим було друге пленарне засідання 4-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 21 квітня 2016 року, під головуванням міського голови Віктора Весельського. У засіданні взяли участь 29 депутатів із 34 обраних. Також на пленарному засіданні були присутні: депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, голова районної ради Дмитро Рудницький, керівники місцевої прокуратури, міжрайвідділу управління Служби безпеки України в Житомирській області, міського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, керівники виконавчих органів міської ради та бюджетних установ, представники місцевих організацій політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації. У зв’язку з проведенням ремонтних робіт у великій залі Будинку рад пленарне засідання проходило у приміщенні малої зали міського Палацу культури імені Лесі Українки.

Першочергово депутати доопрацювали та прийняли рішення „Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік“. Таким чином були затверджені об’єкти, на які будуть виділені кошти з міського бюджету. Наступним прийнятим рішенням стала Програма розвитку Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2016 рік. Рішення „Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 „Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів“ не було підтримано депутатами міської ради.

З  метою врегулювання земельних відносин в умовах складної економічної ситуації в країні, враховуючи численні звернення суб’єктів господарювання щодо користування земельними ділянками, для ефективного землекористування та підтримки підприємців у місті відповідним рішення зменшено в 2016 році розмір плати за землю у м.Новоград-Волинський. А саме: зменшиться розмір орендної плати за землю суб’єктам господарської діяльності, юридичним та фізичним особам у 2016 році на 50% згідно укладених договорів оренди землі. При цьому розмір орендної плати (зменшеної) не може бути меншою 3% нормативної грошової оцінки.  Зменшення розміру орендної плати розповсюджується на орендарів, які здійснюють сплату орендної плати відповідно до договорів оренди та додаткових угод до них, при умові відсутності заборгованості по сплаті за земельні ділянки, згідно розмірів встановлених пунктом 2.2 Положення про оренду земельних ділянок у місті Новограді-Волинському та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки затвердженого рішення міської ради від 04.06.2015 року №745. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття та діє до 31 грудня 2016 року.

Проект рішення „Про передачу електричних мереж“ було знято для доопрацювання.

Під час пленарного засідання було прийнято рішення про  утворення депутатської комісії з питань техніко-економічного обґрунтування обсягів капітальних видатків з міського бюджету, яку очолюватиме депутат міської ради, голова фракції „Радикальна Партія Олега Ляшка“ – Василь Остапчук.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія