Відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

20 Грудня 2017, 9:26

19 грудня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного засідання 19-ї сесії міської ради, яка відбудеться 22 грудня о 08:30 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

Під час розгляду проектів рішень, які доповідали міський голова, секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради і директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради були враховані всі зауваження та пропозиції, висловлені у ході засідань постійних комісій.

У результаті обговорення частина питань порядку денного, котрі на постійних комісіях були погоджені без зауважень будуть розглянуті на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Можливість такого розгляду передбачена статтею 23 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. В другу частину проекту порядку денного включено питання, до яких членами погоджувальної ради були подані відповідні зауваження та пропозиції.

Крім того, у ході засідання вирішено знято з розгляду проект рішення «Про затвердження Програми підтримки діяльності та розвитку Новоград-Волинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2021 роки», а також на пропозицію голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрія Рассадіна включити до порядку денного сесії звернення депутатів міської ради до Президента України і Верховної Ради України щодо підтримки проекту нового Виборчого кодексу України. Загалом на розгляд засідання чергової сесії пропонується 51 питання.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія