Відбулося одинадцяте засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання

27 Травня 2016, 0:50

25 травня 2016 року після урочистого відкриття великої зали Будинку рад члени виконавчого комітету міської ради, під головуванням міського голови Віктора Весельського, розпочали свою роботу використовуючи під час голосування впроваджену систему електронного голосування.

На засіданні виконкому були присутні 23 члени виконавчого комітету міської ради, керівники виконавчих органів влади, представники громадськості, місцевих ЗМІ. На порядку денному було прийнято 9 рішень та прийнято до уваги 3 інформації.

З текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 8 червня 2016 року.

Про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період 2016 року.

Враховуючи значне  скорочення відвідувань  дітьми дошкільних закладів у літній  період, з метою раціонального використання бюджетних  коштів, проведення ремонтних робіт дошкільними навчальними  закладами, рішенням виконавчого комітету міської ради вирішено призупинити  тимчасово з 06  червня по 29 липня 2016 року функціонування дошкільного  навчального закладу № 9; з 06  червня по 01 липня 2016 року функціонування дошкільних навчальних закладів №№ 5,8,13,14,15; з 04 по 29 липня 2016 року функціонування  дошкільних навчальних закладів  №№  1,2,4,6,16, Центр розвитку  дитини. Управлінню освіти та науки міської ради слід забезпечити організацію харчування  та  оздоровлення,  дотримання  техніки  безпеки, охорони  життя та здоров’я  в працюючих дошкільних навчальних закладах. Дозволити, у разі необхідності, достроково поновлювати роботу окремих дошкільних навчальних закладів. Керівникам дошкільних  навчальних  закладів необхідно провести роз’яснювальну  роботу  серед  батьків, уточнити  потребу  у   відвідуванні  їх  дітьми дошкільних  навчальних закладів  в  літній  період  2016  року. Забезпечити  підготовку  дошкільних  навчальних  закладів  до нового  2016-2017  навчального  року. Відновити  роботу  всіх  дошкільних  закладів  міста  з 01  серпня  2016  року.

Про надання дозволу на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень.

На засіданні виконавчого комітету розглядався проект рішення „Про надання дозволу на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень“. Враховуючи протокол засідання конкурсного комітету, з метою покращення автобусного сполучення у місті даним проектом рішення пропонувалося надати дозвіл на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень на період з 26.05.16 до 25.05.19 року ТОВ „Новоградтранссервіс“ за маршрутом №7 „Будинок офіцерів“. Після довготривалого обговорення до якого долучились представники громадськості, перевізники, вислухавши всі за і проти, під час голосування членами виконавчого комітету – рішення не було прийняте та перенесене на доопрацювання.

Про клопотання щодо представлення до державної нагороди Білявської О.Д.

Відповідним рішенням виконавчого комітету підтримано кандидатуру Білявської Олени Домініківни – заступника директора з навчально-виховної роботи музичного відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського щодо порушення клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про внесення подання до Президента України щодо присвоєння почесного звання України „Заслужений працівник культури України“ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток культури міста, високий рівень професіоналізму, значні трудові досягнення, активну участь у житті територіальної громади міста.

Як зазначила начальник відділу культури міської ради Л.В.Заєць: „Білявська О.Д. сумлінний та досвідчений  працівник, відзначається відповідальністю до роботи та посадових обов’язків. На високому професійному рівні здійснює організаційне та інструктивно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу із використанням новітніх освітніх технологій. Має високу науково – теоретичну підготовку, досконало володіє прийомами і методами управлінської діяльності та педагогічної роботи. Для її роботи характерний творчий пошук, прагнення удосконалення організації навчально–виховного процесу в школі.

Якість її роботи було неодноразово відзначено Почесними грамотами Міністерства культури України, Почесними грамотами Національної академії педагогічних наук, Грамотами Житомирської обласної ради, Грамотами управління культури Житомирської облдержадміністрації,   Почесними Грамотами Новоград-Волинської міської ради, Подяками міського голови,  Почесними грамотами  Новоград-Волинської районної державної  адміністрації, Грамотами  відділу культури Новоград-Волинської міської ради. У відкритому рейтингу популярності «Гордість міста – 2008» Білявська О.Д. виборола перемогу у номінації «Творчий наставник». В обласному конкурсі серед викладачів теоретичних дисциплін шкіл естетичного виховання (2010 р.) розробка уроку-презентації  Білявської О.Д.  в номінації «Урок» виборола ІІІ місце, а методична розробка з музичної літератури «Українська симфонія в часі»  отримала ІІ місце, що підтверджує її методичний рівень.

Учні її класу систематично беруть участь та здобувають перемоги в  конкурсах та фестивалях різного рівня. У 2007 році О.Д.Білявська  створила дитячий  вокальний ансамбль «До-Мі- Ніка». Цей колектив  став  активним учасником   шкільних, міських та обласних  концертних  заходів.   

Олена  Домініківна – наставник молодих вчителів, надає консультативну допомогу педагогам у підготовці до відкритих уроків, педагогічних читань, презентацій, майстер-класів, у підготовці учнів до конкурсів різних рівнів.

Олена Домініківна співпрацює з благодійною організацією «KinderhilfeUkraine – Rhein-NeckarfürNovograd-Volynskij», учні її класу приймають активну участь в концертах на підтримку дітей-інвалідів, багатодітних прийомних сімей, в яких виховуються діти-сироти, на підтримку дітей,  батьки яких загинули в зоні АТО. За сприяння в реалізації дитячих та підліткових проектів, за педагогічний талант, вкладений у вихованців школи мистецтв, які брали участь в благодійних заходах на проекті культурного обміну між дітьми та підлітками «Відкриваємо Європу», Олена Домініківна була відзначена Подякою цієї благодійної організації та Новоград-Волинської міської організації «Гармонія+».

Про організацію виконання міського бюджету у 2016 році та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

З метою забезпечення організації виконання міського бюджету у 2016 році наповнення його доходної частини, економного витрачання наявних фінансових ресурсів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, інших соціально значущих видатків та недопущення утворення кредиторської заборгованості, виконавчим комітетом міської ради затверджено заходи щодо організації виконання міського бюджету у 2016 році та  посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності.

Керуючись чинним законодавством, враховуючи подані замовниками заяви та документи, виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (Гудзь Д.С.) перереєструвати для подальшої експлуатації тимчасові торгівельні споруди для провадження підприємницької діяльності терміном на один рік за умови виконання зобов’язань замовників, а саме: отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та підтримувати належний експлуатаційний стан тимчасової споруди, проводити роботи з впорядкування прилеглої території (згідно схеми) та забезпечувати освітлення в нічний час.

Про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті.

Рішенням виконавчого комітету встановлено за погодженням з власниками  зручний для населення режим роботи таких об’єктів:

Аптеки, що знаходиться за адресою вул. Шевченка,54, з 08.00 до 21.00 години,  у неділю до 19.00, без перерви на обід та вихідних днів.

Магазину „Стовпинські ковбаси“ з реалізації продовольчої групи товарів, який знаходиться за адресою: вул. Соборності, 44 та вул. Житомирська, 116-В, з 08.00 до 20.00 години,  без перерви на обід та вихідних днів. Власники об’єктів зобов’язані укласти угоди на вивезення сміття з відповідними комунальними службами, а також встановили вуличне освітлення прилеглої території.

Про внесення доповнень у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2013 №145 „Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, які ведуть самостійно квартирний облік“.

Відповідно до вимог чинного законодавства рішенням виконавчого комітету міської ради доповнено  додаток до рішення від 21.05.2013 №145 „Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, які ведуть самостійно квартирний облік“ рядком наступного змісту:

п/п

Найменування

підприємства, установи, організації

Адреса

7

Військова частина А2925

вул. Петра Сагайдачного, 77

Про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, допомоги на лікування.

Рішенням виконавчого комітету надано матеріальну допомогу 30 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 107800 гривень, а також надано матеріальну допомогу в зв’язку з обставинами 24 особам, які потребують лікування  на загальну суму 12700 гривень.

Про захист  прав та законних  інтересів дитини.

Відповідним рішенням згідно чинного законодавства, розглянувши подання служби у справах дітей міської ради надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Інформація про стан заборгованості підприємствам-надавачам послуг за надання житлово-комунальних послуг та субсидій населенню м. Новограда-Волинського.

Під час засідання виконавчого комітету міської ради начальник управління праці та соціального захисту населення Л,В,Хрущ поінформувала присутніх про стан заборгованості підприємствам-надавачам послуг за надання житлово-комунальних послуг та субсидій населенню міста. Станом на 15 травня 2016 року в УПСЗН обліковувалась заборгованість перед надавачами по житлово-комунальним послугам та пільгах та субсидіях – 76251928,29 грн., в тому числі перед ОСББ – 1446073,82 грн. профінансовано підприємства на 5321454,01 грн., в тому числі ОСББ – 1235343,85 грн. станом на 25 травня 2016 року заборгованість по ЖКП становить 7070930474,28, в тому числі 210729,97 грн. дана заборгованість є поточною, з нарахування квітня місяця 2016 року.

Інформація щодо використання коштів, що надійшли до міського бюджету від пайової участі.

Начальник фінансового управління І.К. Ящук поінформувала членів виконавчого комітету про використання коштів, що надійшли до міського бюджету від пайової участі станом на 01.05.2016.

„На виконання пункту 6 рішення виконавчого комітету міської ради від 09.12.16 № 15 відповідно до пункту 1 статті 71 Бюджетного кодексу України кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, отримані відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ надходять до бюджету розвитку міста. Бюджет розвитку міста є складовою частиною спеціального фонду міського бюджету. Станом на 01.05.16 до бюджету розвитку міста надійшло таких коштів  у сумі 94,7 тис. грн. Пунктом 3 вищезазначеної статті передбачено, що кошти бюджету розвитку можуть спрямовуватися на: соціально-економічний розвиток регіонів; виконання інвестиційних програм (проектів); будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери і житлово-комунального господарства; будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів; будівництво і придбання житла окремим категоріям громадянам відповідно до законодавства; збереження та розвиток історико-культурних місць; розвиток дорожнього господарства; придбання шкільних автобусів та автомобілів швидкої медичної допомоги; комп’ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів; природоохоронні заходи; інші заходи, пов’язані з розширеним відтворенням.

Станом на 01.05.16 використано 22,1 тис. грн коштів пайової участі на співфінансування об’єктів ПРООН в частині капітального ремонту житлових будинків шляхом впровадження енергозберігаючих заходів“ – зазначила Ірина Климівна.

Інформація про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури м.Новограда-Волинського та стан розрахунків за період 01.01. – 31.03.2016.

Протягом звітного періоду,  замовниками будівництва, укладено 7 договорів та сплачено  до міського бюджету –  94690,63 грн. Пайові внески, сплачені замовниками будівництва на розвиток інфраструктури міста Новограда-Волинського, акумулюються на рахунку бюджету міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія