Відбулося пленарне засідання 30-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

1 Березня 2019, 12:13

28 лютого 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання 30-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації засідання, станом на 09:00 годину, зареєструвалось 29 з 34 обраних депутатів міської ради та міський голова.

На початку засідання від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради були висловлені співчуття секретарю міської ради Василю Остапчуку з приводу смерті доньки Мар’яни, яка померла після важкої тривалої хвороби.

Потому очільник міста вручив сертифікати і ключі від квартир для двох молодих людей з числа дітей-сиріт, які фактично опинилися в складних життєвих обставинах та росли без батьківського піклування. За рахунок коштів державного бюджету (629,8 тис. грн.) були придбані дві квартири як соціальне житло Апанасенку Давиду Сергійовичу та Диняку Богдану Леонідовичу.

На розгляд пленарного засідання, яке тривало близько 9-ти годин, за результатами погоджувальної ради було внесено 41 питання. Однак під час сесії депутатами було запропоновано перенести на чергову сесію розгляд проектів рішень «Про поновлення Пономаренко О.А. на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради», «Про звільнення Остапчука В.І. з посади секретаря Новоград-Волинської міської ради» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 №133 «Про затвердження Типового договору оренди нерухомого майна»».

Першочергово депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік. Зокрема, у ході обговорення в сесійній залі було погоджено залишити поточні видатки по благоустрою на рівні касових видатків 2018 року, збільшених на 20%, а також залишити нерозподіленими кошти в сумі 1377 тис.грн. у спеціальному фонді та розглянути питання їх розподілу відповідно до потреб галузей на черговій сесії міської ради. З відповідним рішенням, після підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база-Рішення міської ради».

Затим депутати не погодили питання щодо дострокового припинення повноважень депутата міської ради Віталія Бойчука. Відповідну заяву за власним бажанням депутатом було подано до міської ради 14 грудня 2018 року.

Ряд питань стосувалося звітів.

Так, про роботу постійних комісій міської ради прозвітували: голова постійної комісії міської ради питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрій Рассадін, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк, голова постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергій Хапчук, голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Остапчук. 

У зв’язку з відсутністю голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука, звіт постійної комісії було вирішено заслухати на черговій сесії міської ради.

Наступними про свою роботу звітували заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради. Відповідний роздатковий матеріал депутатам було надано у ході підготовки до сесії. За результатами заслуховування звітів за 2018 рік та ряду питань до доповідачів депутати міської ради шляхом таємного голосування здійснили оцінку їх діяльності. Для проведення процедури таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі депутатів Олени Пономаренко, Юри Мірзабекяна та Олександра Кармазіна. У результаті таємного голосування, у якому взяли участь 27 депутатів та міський голова, голоси розділилися наступним чином:
– перший заступник міського голови С.Ю. Колотов – “задовільно” 12, “незадовільно” 16;
– заступник міського голови О.В. Гвозденко – “задовільно” 19, “незадовільно” 9;
– заступник міського голови А.В. Легенчук – “задовільно” 13, “незадовільно” 15;
– заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук – “задовільно” 20, “незадовільно” 8;
– керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький – “задовільно” 14, “незадовільно” 14.

Також було заслухано звіт про роботу начальника юридичного відділу міської ради Павла Антонюка.

Крім того, депутати відповідними рішеннями затвердили нову редакцію Статуту та штатної чисельності працівників дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради; затвердили Програму розвитку культури і туризму на території Новоград-Волинської міської ОТГ на 2019-2023 роки; затвердили Програму підтримки діяльності та розвитку Новоград-Волинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2019-2021 роки; затвердили Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил; внесли зміни до Положення про надання разової грошової допомоги громадянам; погодили інвестиційну програму КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2019 рік; внесли зміни та доповнення у Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на 2019 рік і фінансовий план; затвердили передавальний акт, Статут КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» та договір утримання (фінансування); затвердили Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2019 рік.

Було розглянуто ряд питань, що стосувалися земельних відносин та житлово-комунальної галузі, в тому числі щодо оренди та списання майна комунальної власності, переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році, тощо.

Також були прийняті рішення про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів та продукції синтетичних полімерів у торгових закладах і на території Новоград-Волинської міської ОТГ та про ліквідацію комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Реєстраційний центр».

Під час засідання було заслухано і низку виступів.

Зокрема, щодо реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення – будівлі міського Молодіжного центру виступила директор закладу Олександра Радчук, яка наголосила на важливості відновлення візитівки міста та виділення коштів на зазначені цілі. А також зазначила, що наразі проведено роботи з ліквідації наслідків пожежі, заключено договір з проектною організацією, яка вже працює над проектною документацією по реставрації центру.

Крім того, з приводу функціонування притулку для безпритульних тварин виступила голова громадської організації «Захист тварин «Оберіг» Валентина Захарчук. Із пропозиціями щодо утримання безпритульних тварин від активістів звернувся Сергій Калінський. Загалом було зазначено, що за участі зацікавлених сторін відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, де детально буде розглянуто дане питання.

Після всіх виступів, прийнятих рішень і обговорень актуальних питань, депутати міської ради завершили роботу сесії.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Чергову тридцять першу сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 25 квітня 2019 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія