Відбулося пленарне засідання другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

24 Грудня 2015, 16:58

23 грудня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося  пленарне засідання другої сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні  взяли участь 33 депутати міської ради, також були присутні депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівники правоохоронних органів, керівники виконавчих органів міської ради,  представники політичних організацій,  громадськості міста, місцевих засобів масової інформації, інші зацікавлені особи. Користуючись нагодою міський голова повідомив про призначення нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галини Пилипчук.

Перед початком роботи пленарного засідання Віктор Весельський виконав приємну місію вручив Подяку міського голови та цінний подарунок  вихованцю Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи, учню гімназії Олегу Ніколаєнку, триразовому рекордсмену, призеру чемпіонату України за високі спортивні досягнення та встановлення нового рекорду з важкої атлетики.

На порядок денний під час пленарного засідання було  винесено 22 питання. Враховуючи те, що формування місцевих бюджетів на 2016 рік має відбуватись на підставі змін до податкового та бюджетного законодавства щодо передачі значних повноважень від державних органів до органів місцевого самоврядування міський голова вніс пропозицію не закривати другу сесію міської ради сьомого скликання і після прийняття відповідних законодавчих актів  питання  „Про міський бюджет на 2016 рік“  розглянути на другому пленарному засіданні другої сесії міської ради сьомого скликання в січні 2016 року.  У зв’язку з цим питання щодо внесення змін до структури та штатної чисельності виконавчих органів міської ради та установ соціальної сфери будуть також розглянуті на другому пленарному засіданні. Таким чином депутатами міської ради було прийнято 17 рішень. А саме:

1.   Про Регламент Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання.

2.   Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 05.03.15 № 709 „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік“.

3.   Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік та затвердження програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2016 рік.

4.   Про затвердження Програми про часткове відшкодування витрат з перевезення учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Новограда-Волинського на 2016-2018 роки.

5.   Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

6.   Про пільги зі сплати земельного податку у 2016 році.

7.   Про оплату праці працівників виконавчих органів міської ради на 2016 рік.

8. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.

9. Про внесення змін до складу комісії міської ради з розгляду земельних спорів громадян.

10. Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.14 № 686 „Про надання пільг з опалення приміщень“.

12. Про затвердження Положення про постійні комісії міської ради.

13. Про план роботи міської ради на 2016 рік.

14. Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення загальноміських заходів виконавчим комітетом міської ради у 2016 році.

15. Про внесення змін у додаток 2 до рішення від 19.09.12 № 296 „Про затвердження Положення про комісію з питань нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягель“, присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“ та її склад“.

16. Про комісію міської ради з питань поновлення прав реабілітованих.

17. Про розгляд пропозицій та зауважень, висловлених депутатами та міським головою під час підготовки та проведення першої сесії міської ради сьомого скликання.

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія