Відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання

24 Лютого 2017, 5:11

23 лютого 2017 року відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського В.Л. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 33 депутати міської ради із 34 обраних у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

На початку засідання очільник міста Віктор Леонідович привітав з днем народження депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період, а саме: Остапчука Василя Івановича, Палецького Олександра Аркадійовича, Войтовича Андрія Васильовича та Хапчука Сергія Вікторовича. Перед початком роботи пленарного засідання очільник міста поінформув про заяви, які надійшли на ім’я міського голови 22.02.2017 року від депутатів міської ради Войтовича Андрія Васильовича та Палецького Олександра Аркадійовича про вихід їх зі складу депутатської фракції міської ради «Радикальна Партія Олега Ляшка». Після затвердження часового регламенту роботи пленарного засідання, депутати міської ради приступили до розгляду порядку денного. Згідно частини 12 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ на розгляд одинадцятої сесії міської ради пропонувалося внести питання, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 27.01.2017 № 15 (о) «Про скликання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання». Враховуючи те, що погоджувальною радою, засідання якої відбулося 20 лютого 2017 року, схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. В першу частину включено питання, які пропонуються до розгляду на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Таким чином, в першу частину проекту порядку денного включено 33 питання. В другу частину проекту порядку денного включено 10 питань, які згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Таким чином під час пленарного засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання було розглянуто 43 питань та депутатські звернення, які були оформлені протокольно.

Зокрема, відповідно до рішення міської ради від 23.02.17 № 247 провулок Калініна перейменовано на провулок Гетьмана Мазепи. Згідно з рішенням міської ради від 23.02.17 № 260, доповнено додаток до рішення міської ради від 23.12.16 №230 „Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік“ новим пунктом 6 такого змісту: Рішення виконавчого комітету міської ради „Про затвердження тарифів на послуги комунально-торгівельного підприємства „Міський ринок“. Ще одним рішенням, від 23.02.17 № 246 „Про розроблення містобудівної документації“, управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради дозволено розробити містобудівну документацію „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Маршала Рокосовського під багатоповерхову житлову забудову“.

Також міською радою прийнято рішення від 23.02.17 №245 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському», а саме: визначено перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги у формі аукціону для продажу права оренди:

лот №1: на вул. Леваневського, 12-А, площею 0,0759 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07), кадастровий номер 1811000000:00:036:0217, стартова ціна лота 6% від нормативної грошової оцінки в сумі 46 079,65 грн., строком на 5 (п’ять) років;

лот №2: на вул. Житомирська, 142, площею 0,1000 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (12.08), кадастровий номер 1811000000:00:041:0439, стартова ціна лота 10% від нормативної грошової оцінки в сумі 21 236,00 грн., строком на 5 (п’ять) років;

лот №3: на вул. Житомирська, 144, площею 0,1676 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (12.08), кадастровий номер 1811000000:00:041:0440, стартова ціна лота 10% від нормативної грошової оцінки в сумі 35 591,54 грн., строком на 5 (п’ять) років.

Про дату проведення земельних торгів буде оголошено на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України.

Крім того, прийнято рішення „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.01.2015 № 98 «Про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ під час обговорення якого голова Ради громадського об’єднання фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу «Звягельчани» О.Ф. Костеченко подякував за зменшення податку. Також варто зазначити, що відповідно до прийнятого рішення міської ради з 1 березня 2017 року підвищено тарифні розряди та посадові оклади посад керівним та педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних навчальних закладів, інформаційно-методичного центру, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету. Внесено зміни до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та осіб, які брали участь в антитерористичній операції і членів їх сімей на 2017 рік; внесено доповнення в Міську цільову програму «Здоров’я новоград-волинців» на 2016-2020 роки; внесено зміни до Положення про надання разової грошової допомоги громадянам та інше.

Варто зазначити, що під час розгляду питань другої частини порядку денного було прийнято одне з ключових рішень „Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік“ з урахуванням пропозицій постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності. Також прийнято рішення „Про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році на потреби виборчих округів“ депутатами Народної Партії, політичної партії „Об’єднання “Самопоміч“, політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та політичної партії «Опозиційний блок» спрямовано кошти на продовження будівництва хірургічного корпусу. Відповідно до норм чинного податкового законодавства прийнято рішення „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.01.15 №695 „Про акцизний податок“, поряд з цим на пропозицію секретаря міської ради Пономаренко О.А. підготовлено звернення до Верховної Ради України щодо врегулювання даного питання на державному рівні. Відповідним рішенням міської ради внесено зміни у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», внесено зміни до цільової Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2012-2020 роки та інше.

Після низки виступів, прийнятих рішень і обговорень актуальних питань, депутати міської ради завершили роботу сесії.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання попередньо планується провести 20 квітня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія