Відбулося пленарне засідання позачергової третьої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання.

18 Березня 2016, 8:31

17 березня 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання позачергової третьої сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 28 депутатів міської ради, також були присутні депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівники правоохоронних органів, керівники виконавчих органів міської ради, представники політичних та громадських організацій, громадськості міста, місцевих засобів масової інформації, інші зацікавлені особи.

Міський голова В.Л.Весельський поінформував депутатів міської ради, що відповідно до Закону України „Про внесення зміни до статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ щодо поіменних голосувань, який набрав чинності з 23 лютого 2016 року, рішення міської ради, починаючи з позачергової третьої сесії міської ради, прийматимуться відкритим поіменним голосуванням, окрім процедурних питань та випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації“. На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради. Відповідно до статті 25 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання процедурними вважаються питання щодо визначення способу та порядку розгляду питань на пленарному засіданні Ради, а також зазначені в Регламенті як такі:

–  про черговість питань порядку денного;

–  про перерву у засіданні, перенесення чи закриття засідання;

–  про проведення додаткової реєстрації;

–  про встановлення часових обмежень для виступів і дискусії в цілому;

–  про надання додаткового часу для виступу;

–  про зміну черговості виступів;

–  про надання слова запрошеним на засідання;

–  про передачу питання на розгляд відповідної комісії Ради;

–  про терміновість питань порядку денного;

–  про форму бюлетеня для таємного голосування;

–  про перерахунок голосів;

–  про взяття інформації до відома;

–  про встановлення терміну відповіді на депутатський запит;

інші процедурні питання.

На порядок денний під час пленарного засідання було винесено 5 питань: про внесення змін до Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання; створення відділу з питань державної реєстрації Новоград-Волинської міської ради та внесення змін до структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів; затвердження розпорядження міського голови від 01.03.16 № 59 (к) „Про звільнення Юсипця Ю.Г.“; надання пільг з опалення приміщень; надання доступу до державної таємниці міському голові та виплату надбавки за роботу в умовах режимних обмежень. Всі питання були попередньо обговорені на засіданні постійних комісій міської ради та на засіданні погоджувальної ради.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання відбудеться 7 квітня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія