Відбулося позачергове засідання виконкому

19 Грудня 2023, 14:08

19 грудня з метою вирішення невідкладних питань життєдіяльності громади відбулося  позачергове 84 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Відповідно до статті 76 Бюджетного кодексу України, проєкт рішення про місцевий бюджет перед його розглядом на сесії  схвалюється виконавчим органом відповідної місцевої ради.

В ході засідання виконавчий комітет схвалив проєкт бюджету міської територіальної громади на 2024 рік, який представила начальник фінансового управління Ірина Ящук.

Остаточно рішення буде ухвалене депутатми в ході пленарного засідання сорок третьої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 21 грудня 2023 року.

Крім того члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання безповоротної фінансової допомоги членам  добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади. та про влаштування дитини.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 84 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/nQmJYElSOZo

Чат-бот Гаряча лінія