Відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

2 Серпня 2017, 3:18

1 серпня 2017 року відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за участі міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, директора департаменту праці та соціального захисту населення, розпорядника коштів, членів ради,  депутатів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради.

Порядок денний засідання складався лише з одного питання: розгляд конкурсних ескізних пропозицій щодо реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 у місті Новограді-Волинському зі збільшенням розмірів для створення центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» з метою визначення  переможця. Участь у конкурсі прийняли та були присутні присутні чотири представники, а саме: ФОП Шавловський М.П., ТОВ «Дельта-Інжиніринг», ТОВ «Сі-Девелопмент», мале приватне підприємство «Енергія». Як зазначив головуючий перший заступник міського голови Колотов С.Ю. головна мета сьогоднішнього розширеного засідання розглянути усі запропоновані ескізні пропозиції та обрати переможця.

Кожен з проектантів презентував ескізну пропозицію майбутнього «Прозорого офісу», чітко вказуючи кошторисну вартість проекту та терміни виконання. Під час обговорення міський голова Весельський В.Л., наголосив, що до кінця року необхідно освоїти 8 млн.грн., які виділені з державного бюджету, а також варто врахувати той факт, що дана будівля буде розташована у центральній частині міста, вона має бути окрасою та  поряд з тим нести у собі головну концепцію «Прозорого офісу» – бути дійсно прозорою.

Після тривалих дебатів, ряду запитань до проектантів, внесення ряду пропозицій у ході голосування членами міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради  було обрано переможцем ТОВ «Сі-Девелопмент».

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія