Відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради з розгляду питання реконструкції міського парку культури та відпочинку

20 Вересня 2017, 16:15

21 вересня 2017 року відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з розгляду питання реконструкції міського парку культури та відпочинку на вул.Шевченка,22. Дане засідання відбулося під головування міського голови Весельського В.Л. за участі секретаря міської ради Пономаренко О.А., заступника міського голови Шутової Л.В., головних розпорядників коштів та членів містобудівної ради. У ході засідання проектант презентував ескізну пропозицію реконструкції міського парку культури та відпочинку.

Після тривалих дебатів, ряду запитань та зауважень до проектанта, було вирішено надати чітке технічне завдання, де були б зазначені усі пропозиції щодо облаштування та благоустрою міського парку культури та відпочинку, з метою створення комфортних умов для відпочинку всіх категорій населення. А також слід врахувати, що територія парку використовується під час святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія