Відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді громади

29 Травня 2023, 13:22

26 травня під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Звягельської міської територіальної громади.

На початку засідання заслухали директора міського Молодіжного центру Володимира Ліберду, який проінформував присутніх про проведення освітньо-молодіжних заходів патріотичного спрямування, приурочених до державних свят.
Завідувачка масово-організаційного відділу КЗ “Центр позашкільної освіти” Звягельської міської ради Мирослава Антонова проінформувала присутніх про підвищення рівня громадянських компетентностей серед молоді, у тому числі через розвиток лідерства, утвердження серед молоді принципів доброчесності та антикорупційних принципів.

На завершення засідання т.в.о. начальника управління Кравчук Тетяна проінформувала присутніх що управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту оголошено конкурс з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері реалізації молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2023 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів (детальніше тут)

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Чат-бот Гаряча лінія