Відбулося засідання міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

16 Вересня 2021, 19:00

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис відбулося засідання міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Відповідно до порядку денного на засіданні обговорено питання щодо:

– організації в Новоград-Волинській міській ТГ заходів до Дня захисника та захисниці України;

– підготовки до проведення військово-патріотичного вишкілу для молоді «Повстанець2021 ім. Івана Трейка»;

– розробки Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Враховуючи роль захисників та захисниць у забезпеченні оборони України, захисті її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості її кордонів та з метою військово-патріотичного виховання молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді планується проведення заходів. На черговому засіданні організаційного комітету план заходів з нагоди Дня захисника та захисниці, буде доопрацьовано та затверджено розпорядженням міського голови.

Директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда проінформував присутніх щодо стану підготовки до проведення військово-патріотичного вишкілу для молоді «Повстанець2021 ім. Івана Трейка». З 24-25 вересня вихованці військового ліцею, технікуму та вищого професійного училища перевірятимуть свої сили в польових умовах, наближених до справжньої військової підготовки. Цього року захід проходитиме втретє, де візьмуть участь близько 70 учасників.

З метою підтримки розвитку системи безперервного, комплексного патріотичного виховання, освіти та просвітницької діяльності на основі збереження та примноження історичної та культурної спадщини української нації, відродження традиційних моральних цінностей, підвищення соціального статусу патріотичного виховання в Новоград-Волинській міській ТГ, планується прийняти Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2022-2024 роки. Наразі члени координаційної ради напрацюють пропозиції до цієї Програми та розглянуть їх на черговому засіданні.

 

Чат-бот Гаряча лінія