Здійснено перевірку дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти Новоград-Волинської міської ТГ

16 Вересня 2021, 19:07

З метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади в.о. міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук здійснили візит до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 та Ліцей №1 імені Лесі Українки.

Працівники закладу повинні використовувати маски під час спілкування одне з одним. Учні 1–4 класів можуть пересуватися школою без масок, для учнів, старше 12 років, носіння масок під час пересування – обов’язкове. На всіх входах до школи повинні бути створені місця для дезінфекції рук. Після кожного уроку проводити провітрювання класу протягом 10 хвилин.

Станом на 16 вересня 2021 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Ліцеї №1 імені Лесі Українки вакциновано – 80% працівників.

Згідно нових вимог на рівні держави передбачено, що при переході території у «жовту» або «помаранчеву» епідемічну зону, працювати в очному режимі зможуть лише ті заклади, де вакциновано не менше 80% персоналу. Такий показник вже досягнуто в окремих закладах освіти Новоград-Волинської ТГ, хоча в цілому стан вакцинації в закладах освіти на даний час становить близько 78%.

Керівництво громади поспілкувалось із директорами та вчителями шкіл, обговорили поточні проблематики. Також у Ліцеї №1 імені Лесі Українки перевірено хід виконання ремонтних робіт фасадної частини будівлі.

 

Чат-бот Гаряча лінія