Відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

13 Червня 2017, 20:53

12 червня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

На початку засідання міський голова Віктор Весельський привітав депутата міської ради Юру Мірзабекяна з нагоди його дня народження та щиро побажав йому міцного здоров’я, добробуту, подальшої плідної професійної діяльності. А також очільник міста наголосив на заходах, які відбудуться в місті 13 червня протягом дня, а саме: розширена нарада щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу та візит Посла Китайської Народної Республіки в Україні до міста Новограда-Волинського за участю народного депутата України Литвина В.М.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Пономаренко О.А., перший заступник міського голови Колотов С.Ю., заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., в.о. керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальник організаційного відділу міської ради Марчук Н.В., керівники виконавчих органів міської ради – головні розпорядники коштів міського бюджету.

В ході засідання комісії депутати опрацювали проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради. Усі зауваження, пропозиції та доповнення внесені протокольно та будуть додатково опрацьовані.

 

Відділ інформації та звязків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія