Відбулося засідання робочої групи з вивчення питань щодо відновлення та проведення робіт з реставрації будівлі Молодіжного центру
![Відбулося засідання робочої групи з вивчення питань щодо відновлення та проведення робіт з реставрації будівлі Молодіжного центру](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds4spc2uicv15d7i8a1abl1drpa.jpg)
30 жовтня у конференц-залі міської ради відбулося засідання робочої групи з вивчення питань щодо відновлення та проведення робіт з реставрації будівлі Молодіжного центру.
Під час засідання начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба проінформував про хід тендерної процедури з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в місті Новограді-Волинському Житомирської області.
У тендері, який було оголошено через ProZorro з 25 вересня по 12 жовтня, взяли участь чотири учасники: ТОВ «Перспектива Місто Буд», ТОВ «Центро Альт», ТОВ «Ж.О.К.» та ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд». Розкриття тендерних пропозицій відбулося 15 жовтня.
Отож, членів робочої групи було ознайомлено з документацією, наданою учасниками тендеру, а також презентовано архітектурні та конструкторські рішення першої черги будівництва.
За результатами засідання управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради доручено детальніше вивчити історії попередньої діяльності та технічне забезпечення учасників тендеру, а також їх спроможність виконання зазначених робіт.
Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради