Відбулося засідання робочої групи з вивчення питань щодо відновлення та проведення робіт з реставрації будівлі Молодіжного центру

31 Жовтня 2019, 15:43

30 жовтня у конференц-залі міської ради відбулося засідання робочої групи з вивчення питань щодо відновлення та проведення робіт з реставрації будівлі Молодіжного центру.

Під час засідання начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба проінформував про хід тендерної процедури з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в місті Новограді-Волинському Житомирської області.

У тендері, який було оголошено через ProZorro з 25 вересня по 12 жовтня, взяли участь чотири учасники: ТОВ «Перспектива Місто Буд», ТОВ «Центро Альт», ТОВ «Ж.О.К.» та ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд». Розкриття тендерних пропозицій відбулося 15 жовтня.

Отож, членів робочої групи було ознайомлено з документацією, наданою учасниками тендеру, а також презентовано архітектурні та конструкторські рішення першої черги будівництва.

За результатами засідання управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради доручено детальніше вивчити історії попередньої діяльності та технічне забезпечення учасників тендеру, а також їх спроможність виконання зазначених робіт.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія