Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії

12 Червня 2019, 16:28

11 червня на базі Ліцею № 4 та ЗОШ № 6 відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Зареєструвалося 446 осіб, з’явилося на ЗНО 433 учасники (97,1%).

Програма ЗНО з географії включає всі розділи програмних курсів з географії. Тест налічує 56 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали. На виконання завдань учасникам було відведено 150 хвилин Нагадаємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

13 червня відбудеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України. Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з іноземних мов, біології відбудеться 19 червня, з історії України, географії, хімії – 21 червня.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

Наталія МАРЧЕНКО,
методист інформаційно-методичного центру

 

Чат-бот Гаряча лінія