Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради щодо забезпечення життєдіяльності міста

27 Липня 2020, 15:22

Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела 27 липня щотижневі оперативну та апаратну наради. Особливу увагу керівництво звернуло на необхідність вчасного виконання доручень та дотримання виконавської дисципліни. В ході нарад перед відповідальними посадовими особами було поставлено ряд завдань на поточний тиждень та поінформовано про найголовніші події минулого тижня.

У суботу, 25 липня, у Новограді-Волинському із врахуванням обмежень викликаних пандемією коронавірусу, відбулось Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» у локальному форматі без масових святкувань. Таким чином, відбулося покладання квітів до пам’ятника Лесі Українки, вручення обласних літературно-мистецьких премій імені Лесі Українки та імені Олени Пчілки, вручення почесних відзнак міста, презентація книг, тематичні виставки у музеях, які передбачали залучення обмеженого кола осіб, та онлайн-заходи.

Олена Анатоліївна подякувала усім, завдяки кому «Лесині джерела» 33-й рік поспіль відбулися, а особливо голові оргкомітету, заступнику міського голови Оксані Гвозденко за гарну організацію та проведення свята.

В рамках нарад головним розпорядникам коштів міського бюджету було наголошено на необхідності провести аналіз видатків за перше півріччя 2020 року по галузях та подати відповідні звіти.

Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради доручено надати перелік вулиць, що потребують грейдерування, а також відсипати знятою під час капітального ремонту дорожнього покриття вул. Соборності, Надслучанської та площі Лесі Українки асфальтною крихтою вулиці Олейнікова, Плетенка, 1-ої Польової та Штепіна.

Крім того, управлінню ЖКГЕ та КВ міської ради доручено вжити заходи щодо недопущення пошкодження заземлення електричних опор вздовж дороги на вул. Соборності, де наразі проводиться ремонт дорожнього покриття, а в разі виявлення пошкоджень – зобов’язати виконавця робіт усунути недоліки.

З метою посилення безпеки та запобігання здійсненню правопорушень, міською владою планується поступове встановлення відеокамер у громадських місцях. В свою чергу приватні підприємці мають оснастити заклади камерами відеоспостереження, які централізовано буде приєднано до загальної бази поліції.

Між тим, протягом поточного тижня заплановано: обстеження умов проживання та організація допомоги родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах та виховують дітей; виїзне обстеження щодо поточного ремонту доріг на території міста; моніторинг роботи міського пасажирського транспорту у складі мобільної групи, а також вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам шкіл.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія