Відбулися заходи з нагоди 103-річниці Незалежності Республіки Польща

15 Листопада 2021, 14:31

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді відбулися заходи з нагоди 103-річниці Незалежності Республіки Польща.

14 листопада біля міського Палацу культури ім. Лесі Українки пройшла дитяча програма для дітей, а у музеї родини Косачів концерт «Шопен. Леся Українка».

Всі присутні могли послухати вічні композиції польського композитора і піаніста Фредеріка Шопена, а також пісні та вірші Лесі Українки в перекладі польською мовою.

Участь у заходах взяли начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс та староста Майстрівського старостинського округу Геннадій Челядін.

Організатор заходів: громадська організація «Об’єднання громадян польського культурно-освітнього товариства ім.Ю.Люблінського».

Україну і Польщу упродовж багатьох років пов’язують тісні та дружні партнерські відносини. Зокрема, Новоград-Волинська міська територіальна громада співпрацює з такими містами Польщі як: Ломжа, Белхатув, Опочно та Пясеченський повіт. Мета цієї співпраці – пізнання історії, культури, традицій, особливостей суспільного життя, розвитку економіки для формування довіри, взаєморозуміння, дружби між громадами міст та обміну досвідом у галузях, що становлять спільний інтерес.

 

Чат-бот Гаряча лінія