Відбувся черговий прийом міського голови

20 Лютого 2017, 4:49

Черговий прийом громадян провів 17 лютого міський голова Віктор Леонідович Весельський. Мешканці міста порушували ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Переважно звернення стосувалися: щодо допомоги у лікуванні, сприяння у працевлаштуванні, надання матеріальної допомоги у зв’язку з пожежею та на дороговартісне лікування, вирішення житлово-комунальних питань, тощо.

Під час прийому міський голова почув кожного заявника, вник у суть порушеної проблеми, роз’яснив як у правовому полі, в межах повноважень і можливостей міської влади, раціональніше вирішити проблемне питання. В процесі спілкування з очільником міста дехто не міг стримати сльози від того, що нарешті їх проблемні питання будуть вирішені, особливо, що стосуються допомоги у лікуванні. Взагалі в ході прийому неодноразово повторювалися слова: «До міського голови – як в останню інстанцію». Також було висловлено багато щирих слів подяки за всі справи, які зробив та продовжує робити очільник міста для простих людей. 

Основна частина звернень громадян була розглянута під час прийому, а інші питання доручено максимально ефективно вирішити керівникам управлінь та відділів міської ради для належного їх розгляду та надання відповідей заявникам згідно чинного законодавства.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія