Змагаються шашисти та шахисти

3 Лютого 2017, 7:13

З 27 по 29 січня 2017 року в міському Палаці культури ім. Лесі Українки проведено чемпіонат Житомирської області з міжнародних шашок-100. Змагання проводились у трьох вікових групах серед молоді 1991 р.н., кадетів 2001 р.н., та юних надій 2007 р.н.

У місто Новоград-Волинський завітали команди з Ємільчинського району, Новоград-Волинського району, м. Коростишева. Всього змагалось 70 шашистів. Вдало виступили представники дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. Чемпіонами стали: серед молоді – Ященко Сергій, серед кадетів – Романюк Віталій (ЗОШ №7), серед кадеток – Переходько Анастасія (колегіум), серед молодших кадетів – Мельник Артур (колегіум). У загальнокомандному заліку перші новоград-волинці, другі Новоград-Волинський район, треті команда Ємільчинського району.

Також слід відзначити, вдалий виступ шахістки міської дитячо-юнацької спортивної школи Оксани Ткачук. В чемпіонаті Житомирської області серед молоді (змагання проходили в м. Житомирі у два тури з 21 по 22січня та з 28 по29 січня 2017 року) вона зайняла 2 місце і пройшла відбір для участі в чемпіонаті України, який пройде у м. Львові наприкінці лютого.

 

В.Л. Борисюк,

інструктор методист дитячо-юнацької

спортивної школи управління у справах сім ї,

молоді, фізичної культури та спорту

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія