Відбувся інформаційний семінар щодо впровадження енергоефективних заходів в рамках Проекту ЄС/ПРООН “HOUSES”

15 Березня 2019, 21:07

15 березня 2019 року у конференц-залі міської ради відбувся інформаційний семінар для голів ОСББ та ініціативних груп щодо впровадження енергоефективних заходів  в рамках Проекту ЄС/ПРООН “HOUSES”.

Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект впроваджується в 24 областях України.

Захід ініційовано та проведено регіональним координатором ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Житомирській  області Оксаною Краплич, за участі регіонального консультанта міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Житомирській області Оксани Рафальської.

У семінарі  також взяли участь перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Анатолій Легенчук, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук,  голови ОСББ, управителі житлових будинків, керівники будинкових комітетів, які планують утворити ОСББ.

Проект покликаний стимулювати та підтримувати створення ОСББ і отримання ними фінансування для покращення стану будинків, сприяння підвищенню обізнаності населення з питань енергозбереження та енергоефективності житлового фонду.

Увагу учасників семінару акцентували на розвитку нових та раніше створених ОСББ, наданні групових та індивідуальних консультацій власникам житла за участі та підтримки місцевих органів влади, зміцненні потенціалу нових або існуючих ОСББ щодо впровадження енергоефективних рішень. У подальшому зацікавлені сторони зможуть обмінюватися досвідом та отримувати інформацію про кращі енергоефективні практики в державі і впровадження їх на території міста, подати заявку до Фонду енергоефективності для реалізації проектів з енергозбереження.

 

Чат-бот Гаряча лінія