Відбувся літературно-музичний захід “Оспіване місто моє”

16 Червня 2024, 10:48

У Музеї родини Косачів-Драгоманових відбувся літературно-музичний захід із символічною назвою «Оспіване місто моє» з нагоди Дня міста Звягеля.
Подія зібрала місцевих жителів, шанувальників літератури та музики, які прийшли вшанувати історичну спадщину міста та відзначити його культурне багатство.
Захід розпочався з урочистого привітання, після чого прозвучали літературні твори, пов’язані зі Звягелем та родиною Косачів-Драгоманових. Місцеві поети, письменники та декламатори читали вірші та уривки з прозових творів.
Музичну частину заходу прикрасили виступи талановитих виконавців, які виконували як класичні твори, так і сучасні пісні, присвячені Звягелю. Особливий акцент було зроблено на народну музику, яка підкреслювала унікальність та багатогранність місцевої культури.
Окремо було згадано про історичне значення родини Косачів-Драгоманових, їх вклад у розвиток літератури та культури України.
Захід «Оспіване місто моє» об’єднав людей різного віку та професій навколо спільної любові до свого рідного міста, України та нашої культурної спадщини.
На превеликий жаль, сьогодні усі наші заходи проходять в умовах війни, яка триває майже десять років. Ми не святкуємо, не проводимо традиційних заходів. Цього дня ми згадуємо всіх, завдяки кому наше місто продовжує жити!
Кожного дня і кожної миті, ми маємо бути вдячними, воїнам , які сьогодні роблять надважку справу, продовжують боротьбу за наше існування за нашу свободу, за наше право бути вільними.
Ми закликаємо весь український народ до єднання, шанувати і поважати тих, хто ціною власного життя виборює справедливість захищаючи рідну землю та культуру від ворога!

Не втрачаймо віри в нашу Перемогу!

Чат-бот Гаряча лінія