Відбувся прийом громадян міським головою у мікрорайоні „М’ясокомбінат“.

14 Березня 2016, 7:17

11 березня відбувся виїзний прийом міським головою В.Л.Весельським у мікрорайоні „М’ясокомбінат“. Попередньо міський голова здійснив об’їзд даного мікрорайону разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, депутатами міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, представниками місцевих ЗМІ. Зокрема відвідали бібліотеку-філію №2. Завідувачка бібліотеки В.О.Нікітчина детально розповіла про здобутки та напрацювання, а також окреслила коло проблем, які необхідно вирішувати у найближчий час. Адже бібліотека сьогодні – це інформаційний, консультативний та навчальний центр, центр розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей і підлітків, центр спілкування і дозвілля. Також Валентина Олександрівна зазначила, що у цьому році бібліотека відзначатиме 70 річний ювілей. Перший заступник Сергій Колотов запевнив, що на цей рік закладені кошти у міському бюджеті на капітальний ремонт закладу і ювілей працівники бібліотеки та мешканці мікрорайону святкуватимуть у відремонтованому приміщенні. Під час огляду масиву Олександрійський до міського голови звернулася ініціативна група мешканців, які проживають на даному масиві. Проблем дійсно багато, адже масив розташований поблизу автомобільної дороги загального користування державного значення, яка не облаштована ні тротуарами, ні пішохідним переходом, ні світлофором. Також виникає проблема з відсутністю міського автобусного транспорту, магазинів, аптечних кіосків та інше. Міський голова дав доручення негайно підготувати розпорядження міського голови, у якому розписати попунктно всі проблеми та відповідальних у їх вирішенні. Під час огляду території ПАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“, зустрілися з директором та працівниками колишнього підприємства. Василь Дорож детально розповів історію створення підприємства та виклав всі факти, які привели до його банкрутства. Міський голова дав ряд доручень, щодо можливого викупу для потреб міста приміщень, залучення фахівців, щодо відновлення робочих місць і виготовлення м’ясної продукції у місті.

Прийом громадян відбувся у приміщенні ТОВ „Укреколайн“. Здебільшого звернення стосувалися питань земельних відносин, житлово-комунального господарства, лікування, перейменування вулиць, стану р.Случ, відкриття амбулаторії у даному мікрорайоні та ін..

Наступний прийом міським головою відбудеться 18 березня 2016 року у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія