Відбувся прийом громадян міським головою В.Л.Весельським
![Відбувся прийом громадян міським головою В.Л.Весельським](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr6obive6c018re11ja1tu0ttn195.jpg)
22 січня 2016 року, традиційний п’ятничний прийом громадян, міський голова Віктор Леонідович Весельський провів у оновленому приміщенні Громадської приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад.
Цього дня міський голова разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко прийняли 28 мешканців міста, вислухали їхні прохання, проблеми та побажання. З них 15 звернень стосувалися земельних питань, з питань житлово-комунальної галузі було зареєстровано – 5 звернень, по 4 звернення стосовно проблем зі здоров’ям та працевлаштуванням.
Наступної п’ятниці відбудеться виїзний прийом громадян міського голови у мікрорайоні „Лубчиця“.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад