Відбувся тренінг фото- та відеозйомки

20 Вересня 2021, 15:44

Фотографія стала невід’ємною частиною сучасності, а фотозйомка – незмінною складовою життя людей різновікових категорій та професій. Наразі можливості фотографії є більш доступними та різноманітними. Проте для того, щоб фото або відео були гарними й ефектними, окрім спеціальної техніки, важливу роль відіграє розуміння всіх нюансів здійснення зйомки – починаючи від технічних можливостей пристрою, закінчуючи побудовою композиції.

Про ці та інші аспекти фото- та відеозйомки розповів професійний фотограф Олексій Онуфрійчук з фотошколи HD-school на тренінгу, який проходив на базі соціального простору у приміщенні центральної бібліотеки. Він відбувся у рамках проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді», що реалізовується міською радою спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Участь у тренінгу взяли заступник голови ВП ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області, депутат міської ради Олег Годун, голова Новоград-Волинського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Ігор Лук’янець, ветерани АТО, члени сімей учасників АТО, молодь, представники інших соціально вразливих верст населення та працівники, що забезпечуватимуть діяльність соціального простору.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з:

– принципом роботи фотокамери;

– різновидами та характеристиками фотооб’єктивів;

– експозицією;

– правилами побудови композиції та ін.

На завершення тренінгу Олег Годун та адміністратор соціального простору Тетяна Мельник висловили подяку за цікаве, інформаційне та доступне навчання. Наступний тренінг має відбутися 25 вересня.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP

 

Чат-бот Гаряча лінія