Відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної пам’яті майстра спорту України Сергія Сітайла

21 Травня 2024, 15:07

У Звягелі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений основоположнику цього виду спорту у нашому місті – Сергію Адамовичу Сітайлу.
Захід зібрав 18 команд, а це понад 250 спортсменів з 8 областей України.
Протягом дня спортсмени демонстрували високий рівень майстерності, витривалості та сили духу, створюючи яскраві спортивні моменти. Змагання проходили в напруженій, але дружній атмосфері, де кожна сутичка була справжньою боротьбою за перемогу.
Пам’ять про Сергія Адамовича шанують його колеги, друзі та знайомі в різних куточках України. Вмілий наставник, вихователь, пропагандист спорту і здорового способу життя — ось як згадують про Сергія Сітайла колеги-тренери та вихованці. Розповідають, що Сергій Адамович полюбив спорт ще з молоду, особливо вільну боротьбу. І залишився вірним цьому вибору на все життя. Саме під його керівництвом ціла плеяда борців здобула звання майстрів та кандидатів спорту, сотні вихованців досягали перемог і відзнак на престижних турнірах. Серед них — неодноразові чемпіони області, України та міжнародних турнірів.
Вітаємо переможців та дякуємо всім командам за участь!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Окрему вдячність висловлюємо керівництву та колективу Ліцею №11 за надання майданчику для проведення змагань.
Чат-бот Гаряча лінія