Відбувся виїзний прийом громадян мікрорайону „Дружба“ м.Новоград-Волинський

21 Грудня 2015, 8:11

У п’ятницю, 18 грудня, міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, депутатом Олександром Остапчуком, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками відділів та управлінь міської ради, а також представниками ЗМІ здійснив об’їзд підприємств і організацій мікрорайону „Дружба“. Зокрема, ознайомився з діяльністю ТОВ „Новоградтранссервіс“. Під час зустрічі керівником підприємства Віктором Пелешком було піднято ряд суттєвих проблем, а також запропоновано пропозиції щодо встановлення графіку руху міського пасажирського транспорту на зупинках та ін. Потому Віктор Леонідович ознайомився з роботою Митного посту „Новоград–Волинський-1” Житомирської митниці, діяльність якого спрямована на виконання показників надходжень до державного бюджету України та максимального наповнення його доходної частини. У порівнянні з минулими роками у 2015 році спостерігається позитивна тенденція до збільшення сум перерахованих до бюджету податків і зборів.

Під час огляду бібліотеки-філії №1 мікрорайону „Дружба“, директор МЦБС Людмила Онищук, звернула увагу присутніх на одній із головних проблем, а саме переведення бібліотеки у більш просторе приміщення. Адже бібліотека знаходиться в старому будинку, який потребує капітального ремонту. Відсутня читальна зала, кімната для гурткової роботи, немає можливості створити куточок для дітей молодшого шкільного віку, а також відсутнє підключення до мережі Інтернет.

Потому Віктор Леонідович у приміщенні ЗОШ №8 провів особистий прийом громадян мікрорайону «Дружба». Питання з якими зверталися мешканці були різноплановими, такими як надання медичної та матеріальної допомоги, асфальтування доріг, встановлення вуличного освітлення, виділення земельної ділянки для облаштування дитячого майданчика, житлово-квартирні питання, проблеми водопостачання та водовідведення, працевлаштування тощо. Досить слушним була пропозиція від ініціативної групи, яку очолив член виконавчого комітету міської ради, директор ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ Сергій Портянко щодо розроблення соціально-економічного розвитку мікрорайону. Також багато слів вдячності від мешканців лунали на адресу міського голови Віктора Весельського, а також депутата міської ради даного мікрорайону Олександра Остапчука. Віктор Леонідович у свою чергу уважно вислуховував всі проблеми та прохання громадян та надавав доручення керівникам відповідних управлінь та відділів міської ради щодо їх вирішення.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія