Відбувся захід на тему: «Безпечний інтернет»

13 Жовтня 2021, 13:54

12 жовтня фахівцем із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб Наталією Сидорук спільно з заступницею директора Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Парійчук був проведений захід на тему: «Безпечний інтернет» для опікунів та сімей, які перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Сучасні діти – покоління, народжене з гаджетами в руках. Інтернет – невичерпне джерело нових й захопливих емоцій, але інколи він перетворюється на небезпечний лабіринт, у якому можуть заблукати навіть дорослі, що вже говорити про дітей!

Метою зустрічі було інформування батьків та опікунів щодо ризиків використання дітьми інтернет ресурсів та популяризація механізмів безпечної роботи в мережі.

У ході обговорення було висвітлено ряд актуальних питань щодо кібербулінгу, шкідливого контенту, розглянуто види сексуального насильства в інтернеті, схеми інтернет-шахрайства, вплив соціальних мереж на психіку дітей та небезпечних спільнот, які втягують дітей у «темні ігри».

На завершення заходу слухачі отримали буклети з рекомендаціями, які допоможуть забезпечити онлайн безпеку дітей та протидіяти виникненню залежності від віртуального життя.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія