Відійшов у вічність лікар-педіатр Дуда Петро Васильович

8 Липня 2024, 11:40

Міський голова, секретар міської ради, депутати міської ради, члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Дуди Петра Васильовича.

Дуда Петро Васильович народився 18.02.1954 р. на Львівщині в сім’ї колгоспників. Закінчивши середню школу в 1971 році вступив до Львівського медичного інституту. Після інтернатури свою трудову діяльність продовжив на посаді дільничного педіатра Новоград-Волинської центральної районної лікарні.

В 1996 був переведений на посаду завідувача педіатричної служби Новоград- Волинського міськрай ТМО.

В 2013 році в зв’язку з реформуванням закладів охорони здоров’я переведений в Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новоград-Волинського та був зарахований на посаду завідувача педіатричним відділенням, лікаря-педіатра.

З 2016 році працював на посаді лікаря-педіатра амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 3.

За самовіддану працю, високу професійність, надзвичайну людяність Петро Васильович неодноразово був відзначений нагородами місцевих, обласних та інших рівнів.

За роки своєї самовідданої праці мав високий авторитет колег по робот: та повагу і вдячність від пацієнтів.

Нехай світлі спогади про Петра Васильовича, людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця, назавжди залишаться в пам’яті близьких та знайомих.

Прощання з Петром Васильовичем відбудеться 08 липня о 12.00 на території Свято-Михайлівськоі церкви (вул.Шевченка,9). Поховання пройде на кладовищі р-н Дружба.

Бажаючі можуть долучатись до церемонії прощання та поховання.

Вічний спокій душі та світла памʼять лікарю…

Чат-бот Гаряча лінія