Відзначили переможців конкурсу відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді» та правового брейн-рингу

19 Грудня 2021, 20:51
В святковій атмосфері 19 грудня у міському Палаці культури імені Лесі Українки заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба привітали переможців та учасників конкурсу відеоробіт на тему «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді».
Всі учасники були відзначенні подяками міського голови та грамотами управління, а переможцю – загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 – вручено диплом та сертифікат на отримання цінного подарунку. Виконавцям та безпосереднім учасникам відеоробіт подякували за активну участь та небайдужість.
Конкурс відеоробіт «Сім’я без насильства: сучасний погляд української молоді» проводився у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» серед загальноосвітніх навчальних закладів Новоград-Волинської міської територіальної громади.
Основна мета – залучити увагу широкої громадськості до проблеми насильства в сім’ї шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію.
Всього у конкурсі, який вже втретє поспіль проводиться в громаді, взяли участь 7 загальноосвітніх навчальних закладів міста:
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8;
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6;
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9;
– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
– Ліцей №1 імені Лесі Українки;
– Ліцей №11.
Організатори конкурсу відеоробіт: управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту міської ради спільно з управлінням освіти і науки міської ради та службою у справах дітей міської ради.
Творчі відеороботи на актуальну тему сьогодення – домашнє насилля – будуть презентовані на офіційних інформаційних ресурсах міської ради та місцевому телеканалі «Студія «Калина».
Також заступник міського голови Наталія Борис та начальник служби у справах дітей міської ради Нонна Лойко відзначили переможців правового брейн-рингу на правову тематику, який відбувся напередодні з метою поглиблення дітьми знань Конвенції про права дитини, попередження скоєння злочинів та правопорушень, запобігання негативним проявам у підлітковому середовищі.
Переможцями стали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №2,5 та 6 , які отримали в подарунок акустичні системи.
Організатор заходу: служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради.
Чат-бот Гаряча лінія