Відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 Листопада 2023, 19:05

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Культура – це те, що об’єднує, надихає і робить сильними всіх, хто долучається. Мистецтво – це те, що дозволяє проявити свою особистість, індивідуальність і показати, наскільки різноманітний світ.
Нині, коли росія хоче знищити нашу національну ідентичність, ми по-особливому розуміємо цінність нашої культури.
Від початку повномасштабного вторгнення працівники культури – це тиловий фронт: вони постійно організовують благодійні концерти, своїм талантом та завзяттям надають системну допомогу Захисникам, піснями, віршами, малюнками тримають бойовий дух нашої держави.
З нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс та перший заступник начальника Звягельської РВА Юрій Оханський.
Хвилиною мовчання згадали усіх, хто навіки залишиться в історії нашої держави – Захисників та Захисниць, які поклали своє життя за Україну, її культуру, суверенітет та незалежність.
Традиційно, за творчий підхід, сумлінну працю, підтримку української культури та з нагоди відзначення професійного свята працівників та ветеранів культурного фронту, представників духовенства, спонсорів та партнерів галузі культури відзначили Подяками Житомирської обласної військової адміністрації, Подяками голови Житомирської обласної ради, Подяками управління культури та туризму Житомирської ОВА, Почесними грамотами Звягельської міської ради, Подяками міського голови, Грамотами та Подяками управління культури і туризму Звягельської міської ради.
Галузь культури налічує близько 200 працівників – талановитих, досвідчених, кваліфікованих фахівців, безмежно віданні своїй справі. Дякуємо вам за те, що ви інвестуєте свою майстерність у найкраще майбутнє нашої громади та тримаєте культурний фронт України!

Чат-бот Гаряча лінія