Віктор Весельський підвів підсумки перших 100 днів на посаді міського голови

23 Лютого 2016, 5:19

22 лютого у Громадській приймальні Новоград-Волинської міської ради відбулася прес-конференція приурочена 100 дням перебування на посаді міського голови Віктора Весельського. Участь у заході взяли секретар міської ради Олена Пономаренко та представники ЗМІ.

На початку з промовою перед присутніми виступив міський голова Віктор Весельський. Він поінформував журналістів про стан справ та стратегічні напрямки діяльності в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, тощо. А також наголосив на активізації роботи депутатського корпусу міської ради і розширенні мережі ОСББ міста. Та запевнив, що всі обіцянки, які були дані громаді під час передвиборчої кампанії будуть виконані.

Після чого Віктор Леонідович відповів на запитання журналістів: про повноту виконання всього, що планувалося зробити за перші 100 днів роботи; про оцінку діяльності секретаря міської ради та заступників міського голови за даний період; про проблеми, з якими довелося стикнутися; про кадрову політику; тощо.

Як наголосив Віктор Леонідович, міська влада працює прозоро та відкрито, засоби масової інформації постійно висвітлюють її діяльність, запроваджено прямі ефіри засідань виконавчого комітету та сесій міської ради, загальноміських заходів. До того ж, свої рішення міський голова приймає враховуючи думку громади. Адже кожна людина має бути почутою. Так, були проведені громадські слухання на посади першого заступника, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету міської ради, відбулись співбесіди з колективами відділів та управлінь міської ради. Також запроваджено особистий прийом громадян міським головою, секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету, начальниками управлінь та відділів міської ради.

Безсумнівним досягненням є зниження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; відкриття у мікрорайоні «Зелені» амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4; відкриття нового автобусного маршруту №7 «Будинок Офіцерів – Залізничний вокзал»; виділення коштів з міського бюджету для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та  встановлення пільги для учнів 5-11 класів, батьки, яких є учасниками АТО, дітям-переселенцям; затвердження Програми часткового відшкодування витрат на перевезення учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016-2018 роки; тощо.

Розповів Віктор Леонідович і про плани на період своєї каденції, зокрема це: збудувати сучасну школу в центрі міста, забезпечити нормальний стан доріг і освітлення, тощо. Крім того, цікавлять міського голову якість питної води, якість харчування, профілактична спрямованість ліків, питання екології, стану р. Смолка та р.Случ, пішохідного мосту, благоустрою кладовищ та ін.

Однак, як зазначив очільник міста, є певне коло питань в кожному напрямку, яке відразу вирішити неможливо, адже на це потрібен час. «Я за 17 років не міг навіть подумати наскільки збіднів народ, з’явилась недовіра до влади. Я повернувся, щоб навести лад у місті». – наголосив Віктор Весельський.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія