Вітання колективу редакції газети „Лесин край“ із 95-річним ювілеєм

23 Грудня 2015, 16:45

Шановна Олено Михайлівно та колектив газети „Лесин край“! Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаємо вас із поважним  ювілеєм – 95-річчям від дня заснування газети, який ви відзначаєте 24 грудня.

95 років для історії – значний термін, який можна назвали цілою епохою! Великий шлях пройшла газета „Лесин край“ з тих пір як колись в далекому 1920 році вперше з’явилась перед читачами. Впродовж  цих років у творчій майстерні „Лесиного краю” писалась яскрава історія  нашого краю і його мешканців, газета професійно і ефективно інформувала своїх читачів з широкого кола питань, що мають актуальне значення для суспільства.

Сьогодні це – потужне, актуальне і цікаве видання, яке чекають і з задоволенням читають жителі Новоград-Волинського краю. Завдяки творчому пошуку і напруженій праці нинішніх співробітників редакції газети „Лесин край”, ветеранів і тих, хто вливався в колектив протягом цих  років, склад редакції та читачі стали однією великою родиною. Адже кожен з вас вніс свій вклад у становлення газети та її розвиток.

Дякуємо за сумлінне і чесне служіння  своєму покликанню, об`єктивності у висвітленні подій, послідовній громадянській і патріотичній позиції.

Доброго вам здоров’я, достатку, справжніх журналістських  успіхів, невичерпної творчої енергії, душевної гармонії, прихильного та вдячного читача.

З повагою,

міський голова Віктор Весельський,

секретар міської ради Олена Пономаренко.

 

Чат-бот Гаряча лінія