Вітання з новонародженими дітками громади
![Вітання з новонародженими дітками громади](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/1586448007.jpg)
З великою радістю та зворушенням хочемо поділитись із Вами чудовою подією – народженням 9 маленьких членів нашої Звягельської родини!
За інформацією КНП «Звягельска багатопрофільна лікарня» повідомляємо, що за останній тиждень на світ з’явилося – 4 прекрасних хлопчика і 5 чарівних дівчаток.
Вітаємо щасливих батьків з народженням малюків! Бажаємо їм безмежного щастя, миру та гармонії в родині. Нехай діти ростуть здоровими , щасливими та оточеними любов’ю під мирним небом .
Хай дитинство буде яскравим, сповненим див і незабутніх пригод!