Всеукраїнський пленер-конкурс “Світло добра”
![Всеукраїнський пленер-конкурс “Світло добра”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/434637527_934806578149454_9012020015881019581_n.jpg)
Довгоочікувана подія у нашому місті – #Всеукраїнськийпленер “Світло добра”!
В рамках Програми відзначення 175-річчя від дня народження Олени Пчілки в м.Звягель Образотворче відділення Звягельської школи мистецтв запрошує професіоналів та аматорів художньої творчості взяти участь у Всеукраїнському пленері-конкурсі “Світло добра” 7-9 червня 2024 року.
Образотворче відділення Звягельської школи мистецтв
Школа Мистецтв