Візьміть участь у конкурсі та виграйте студійне обладнання!

5 Вересня 2019, 15:09

МАЄТЕ ШКІЛЬНЕ МЕДІА ТА КОМАНДУ ЕНТУЗІАСТІВ? ДАВНО МРІЄТЕ ПРО СУЧАСНУ МЕДІАСТУДІЮ? ПОДАЙТЕСЯ НА КОНКУРС YOUTH MEDIALAB ТА ВІДКРИЙТЕ МЕДІАСТУДІЮ У СВОЄМУ ЗАКЛАДІ ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ!

Youth MediaLab – це проект розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні.

Проект є соціальним та некомерційним, а вся технічна та навчальна підтримка шкільних та молодіжних медіа здійснюється безкоштовно.

Головна мета проекту – дати поштовх розвитку цифрових медіа та редакцій шкіл!

У конкурсі можуть брати участь шкільні та позашкільні заклади освіти державної та комунальної власності, які мають практичний досвід у створенні друкованого або онлайн медіаконтенту протягом не менше 1 року. Це школи, гімназії, ліцеї, професійно-технічні училища, центри творчості дітей та юнацтва, молодіжні центри тощо. Один навчальний заклад може подати лише одну заявку.

Для участі необхідно виконати наступні умови:

1. З 5 вересня до 11 жовтня 2019 року включно заповнити реєстраційну форму, а саме:
? вказати повну назву закладу освіти, контактні дані
? заповнити від руки, відсканувати та завантажити письмову згоду адміністрації закладу освіти на участь у конкурсі
? описати наявне у школі приміщення, у якому в разі перемоги у конкурсі буде встановлено цифрове медіаобладнання
? обґрунтувати у довільній формі, чому саме ваш заклад освіти має стати учасником проекту Youth MediaLab (мотиваційний лист до 300 слів).
? створити і надати посилання на конкурсну відеороботу на тему «Супергерої серед нас», розміщену на YouTube-каналі. Ролик має тривати до 90 секунд та креативно представляти учня або групу учнів з унікальними талантами або навичками. Обов’язково зазначте в описі відео назву закладу освіти, область, район та місто
? завантажити у форму або дати посилання на два приклади попередніх робіт учнів школи на будь-яку тему
? коротко описати свою шкільну редакцію та зазначити контактні дані керівника.

2. Дочекатися оголошення результатів конкурсу 31 жовтня 2019 року на сайті та в соціальних мережах організаторів.

Під час оцінювання журі враховуватимуть інформативність заявки, креативність та оригінальність відеороботи, її відповідність визначеній темі.

За результатами конкурсу, який відбудеться у вересні-жовтні 2019 року, проект забезпечить 20 українських шкіл з різних регіонів України сучасним студійним обладнанням.

Кожен комплект включатиме:
§ монтажний комп’ютер
§ цифровий фотоапарат з об’єктивом (з функцією відеозйомки)
§ веб-камеру для трансляцій
§ набір студійного світла
§ цифровий диктофон
§ штатив
§ студійний тканинний фон
§ Wi-Fi роутер
§ відповідне програмне забезпечення.

Також протягом навчального року вчителі і шкільні редакції відібраних закладів освіти пройдуть інтенсивне навчання з розробки якісного відео- та фотоконтенту, основ цифрової медіаграмотності та стандартів медіа у демократичному суспільстві.

Крім того, в грудні 2019 року проект запустить Всеукраїнську медіаплатформу Youth MediaLab, на якій усі бажаючі школи зможуть зареєструвати свій кабінет, опублікувати медіаматеріали, брати участь в конкурсах.

Деталі за посиланням: https://sites.google.com/view/youth-media-lab/%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%83?fbclid=IwAR00xQJ9V4Bne4hLfzXkLxsbgDP7iKikfZT0J021hZkT-DWv1LQ4ThjvMiA

 

Чат-бот Гаряча лінія