Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародному турнірі з карате Union Cup
![Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародному турнірі з карате Union Cup](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds50e7541pbc1gifh91bs11pi7vr.jpg)
20 травня у м. Львів відбувся міжнародний турнір з карате Union Cup. У змаганнях взяли участь 811 спортсменів з 11 країн (Словаччина, Угорщина, Франція, Білорусія, Польща, Латвія, Молдова, Болгарія, Азербайджан, Румунія та Україна), які представляли 74 клуби та спортивні школи. Спортивна конкуренція на змаганнях була дуже висока.
Особливістю цього турніру є те, що він проходить один раз на два роки. Вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’Ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради вдалося здобути три призових місця. На жаль, ніхто з наших спортсменів не зміг піднятись на найвищу сходинку. Але найближим до неї був Коваль Дмитро, який здобув 5 перемог (здолавши дуже сильних спортсменів з Азербайджану та Білорусії) та поступився у фіналі спортсмену з м.Одеса. Треті місця здобули наші лідери Карпишина Аліна та Іванов Дмитро. В загальнокомандному заліку перше місце здобула команда з Словаччини, друге з м.Львів, замкнули трійку призерів спортсмени з м.Київа. Нашу команду представляв тренер-викладач ДЮСШ Рибачок Вадим Анатолійович.
Дитячо-юнацька спортивна школа