Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародному турнірі з карате Union Cup

23 Травня 2017, 16:47

20 травня у м. Львів відбувся міжнародний турнір  з карате Union Cup.  У змаганнях взяли участь 811 спортсменів з 11 країн (Словаччина, Угорщина, Франція, Білорусія, Польща, Латвія, Молдова, Болгарія, Азербайджан, Румунія та Україна), які представляли 74 клуби та спортивні школи. Спортивна конкуренція на змаганнях була дуже висока.

Особливістю цього турніру є те, що він проходить один раз на два роки. Вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’Ї, молоді, фізичної культури та спорту  Новоград-Волинської міської ради вдалося здобути три призових місця. На жаль, ніхто з наших спортсменів не зміг піднятись на найвищу сходинку. Але найближим до неї був Коваль Дмитро, який здобув 5 перемог (здолавши дуже сильних спортсменів з Азербайджану та Білорусії) та поступився у фіналі спортсмену з м.Одеса. Треті місця здобули наші лідери Карпишина Аліна та Іванов Дмитро. В загальнокомандному заліку перше місце здобула команда з Словаччини, друге з м.Львів, замкнули трійку призерів спортсмени з м.Київа. Нашу команду представляв тренер-викладач ДЮСШ Рибачок Вадим Анатолійович.