Викладач Школи мистецтв взяла участь у засіданні робочої групи з розроблення концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня

24 Червня 2019, 15:46

20 червня 2019 року в Києві відбулося перше засідання робочої групи з розроблення концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня. Концепція, яка розробляється на виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, має стати документом, що визначить ключові принципи, цінності та вектор розвитку інклюзивного навчання в мистецьких школах.

Учасниками заходу, за результатом відкритої онлайн-реєстрації на сайті Мінкультури, стали представники мистецьких шкіл, культурно-мистецьких коледжів, органів місцевого самоврядування та інших інституцій з Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та з міста Києва.

У засіданні брала участь викладач Школи мистецтв м. Новограда-Волинського Римцова Ліліана Олексіївна, яка представила  розробку Школи мистецтв “Адаптована додаткова програма «Музичну освіту – дітям з особливими потребами» («Психолого-педагогічний супровід та основи інструментального виконавства дітей з особливими потребами»).

 

Чат-бот Гаряча лінія