Виконавчий комітет прийняв важливі для життя громади рішення

8 Березня 2023, 14:18

8 березня відбулося чергове 62 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. Згідно з порядком денним виконавчий комітет розглянув 27 питань.
Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до уваги звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств Звягельської міської ради. Так, про фінансово-господарську діяльність КП «Звягельтепло» доповіла його директор – Людмила Тодорович, а про фінансово-господарську діяльність КП «Звягельводоканал» розповів його начальник Олександр Тимофіїв (детальніше звіти розглянемо в окремих публікаціях).
Виконавчий комітет Звягельської міської ради затвердив на 2023 рік плани фінансово-господарської діяльності низки комунальних підприємств Звягельської міської ради, а саме КП «Звягельтепло», КП «Звягельводоканал», КП «Звягельське міське земельно-кадастрове бюро».
Рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено тарифи на платні медичні послуги у комунальному некомерційному підприємстві «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» та затверджено середню вартість ритуальних послуг, яка підлягає відшкодуванню в разі смерті учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності або особи з інвалідністю внаслідок війни. Детальніше з рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів Звягельської міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .
В ході засідання виконавчого комітету прийняте рішення звернутися до Житомирської обласної державної адміністрації з проханням підняти клопотання перед Президентом України про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Халіковій Олені Антонівні, матері п’яти дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей.
Виконавчий комітет вніс зміни до фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади та до рішень виконавчого комітету міської ради «Про затвердження мережі та кількісних показників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Звягельської міської територіальної громади на 2022-2023 навчальний рік» від 06.09.2022 №519 та «Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» від 12.06.2019 №1011.
Мобільна бригада це спеціальна служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства, зокрема сексуального, пов’язаного із збройним конфліктом. Метою її діяльності є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб. Соціальні послуги надаються шляхом проведення фахової консультації та за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом до постраждалих осіб та у приміщенні міського центру соціальних служб.
Створено постійно діючу комісію з встановлення факту отруєння бджіл на території Звягельської міської територіальної громади та затверджено її Положення. Комісія утворюється з метою з’ясування причини та встановлення обставин, за якими виникла загибель бджіл.
Основними завданнями Комісії є:
– установлення достовірності загибелі бджіл;
– установлення обставин, за яких сталася загибель бджіл;
– надання рекомендацій щодо визначення шкоди, заподіяної власникам пасік унаслідок отруєння бджіл;
– відібрання і спрямування в лабораторію проб матеріалу (патологічний матеріал, бджоли, продукція бджільництва, а також зелена маса рослин, ґрунт);
– установлення джерела та причин загибелі бджіл, надання висновків та пропозицій;
– обстеження пасіки і фіксація випадків отруєння бджіл на вимогу та за заявою власника пасіки. Детальніше з прийнятим рішенням у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів Звягельської міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ . Детальніше про заходи з профілактики отруєння бджіл https://info.nvrada.gov.ua/zahody-z-profilaktyky…/ .
Також було прийнято ряд рішень щодо майнових питань. Зокрема щодо:
– передачі комунального майна на баланс управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту;
– передачі майна комунальної власності з балансу управління соціального захисту міської ради;
– безоплатної передачі майна комунальної власності;
– безоплатної передачі майна комунальної власності комунальному підприємству Звягельської міської ради «Звягельводоканал»;
– передачі майна комунальної власності;
– оренди майна комунальної власності;
– відміни аукціону з передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності.
Виконавчий комітет розглянув питання та прийняв рішення щодо захисту житлових і майнових прав дитини, захисту прав та законних інтересів дітей, затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб.
На засіданні виконавчого комітету вчергове розглядалися питання щодо надання адресної грошової допомоги різним категоріям населення Звягельської міської територіальної громади: громадянам на лікування та у зв’язку з погіршенням матеріального стану, членам добровольчих формувань і членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації.
Крім цього, виконавчий комітет затвердив акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .

Пряма трансляція 62 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/WOPZQjyF5Es

#Звягель

#Звягель_офіційний

#Звягель_виконавчий_комітет

Чат-бот Гаряча лінія