Виступ заступника міського голови Л.В. Шутової на урочистостях з нагоди Дня медичного працівника

21 Червня 2016, 3:39

В третю неділю червня в Україні своє професійне свято відзначають медичні працівники.

В місті Новограді-Волинському медичну допомогу надають медичні працівники закладів, які фінансуються з міського бюджету: Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського», Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, Новоград-Волинське стоматологічне медичне об’єднання.

На території міста розташовані медичні заклади, які фінансуються з обласного бюджету:

Новоград-Волинська підстанція Комунальної установи «Центр екстреної допомоги та медицини катастроф»;

Новоград-Волинська філія відділення гемодіалізу Комунальної установи «Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Горбачевського»;

Новоград-Волинська філія Обласного центру крові Житомирської області;

Новоград-Волинська міжрайонна медико-соціальна експертна комісія;

Обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради ;

Комунальний навчальний заклад «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради;

Новоград-Волинське міжрайонне відділення обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради;

Новоград-Волинське міжрайонне відділення обласного паталого-анатомічного бюро Житомирської обласної ради;

З Державного бюджету фінансуються Новоград-Волинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та медичні підрозділи військових частин.

Медичні працівники працюють в закладах освіти та науки, реабілітаційному центрі, товаристві Червоного хреста.

А також 34 приватних лікарі.

На території міста працює майже 1800 медичних працівників, серед них 332 лікарі, – 9 мають почесне звання «Заслужений лікар України», 180 мають вищу атестаційну категорію.

До фахівців амбулаторно-поліклінічної служби за рік зроблено 512 тисяч відвідувань.

Щорічно жителями міста проводиться 18 тис. досліджень в діагностичному відділенні, 31,5 тис. флюрографічних обстежень.

2,5 тис. осіб лікується у відділеннях відновного лікування, 9 тисяч жителів лікується в стаціонарах цілодобового перебування

67 тисяч відвідувань роблять жителі міста до стома толів.

23 тисячі викликів обслуговано Новоград-Волинською екстреною медичною допомогою.

В 2016 році відкрито 2 амбулаторії лікарів загальної практики – сімейної медицини на вул. Маршала Рокосовського 27А, та на Другій Зеленій, 29.

Завершується реконструкція приміщення під шкірвенерологічний, наркотичний та протитуберкульозний диспансери.

На розвиток галузі в 2016 році з міського бюджету додатково виділено 5 млн.366 тис. гривень.

На жаль, ми живемо в дуже непрості часи для нашої України та кожною з нас. Проте наші медики з честю витримують усі випробування. Не можна сьогодні з теплотою і великою повагою не згадати медичних працівників, які віддали своє життя рятуючи наших захисників і тих , хто сьогодні там на Сході, і тих, кому пощастило повернутись додому: Грищак Богдан Михайлович, Данилишин Олег Володимирович, Булишин Максим Євгенійович, Прокопенко Володимир Андрійович. Низький уклін Вам за мужність і героїзм!

Безумовно, нам є чим пишатися, адже ми маємо немало здобутків, перемог і попри всі складнощі і проблеми, наші лікарі намагаються йти в ногу з часом.

Ми робимо важливі кроки для реформування галузі охорони здоров’я. Свідченням цьому є відкриття двох сучасних амбулаторій сімейного лікаря. Розробляється проекти амбулаторій ще по 3-м мікрорайонам. Завершується реконструкція приміщення під шкірвенерологічний, наркологічний та протитуберкульозний диспансери, готуємо проект «Електронна медицина», програм^« Здоров’я новоград-волинця», реалізація яких стане суттєвою підтримкою жителів нашого міста.

На розвиток галузі з міського бюджету додатково виділено 5 млн. 366 тисяч гривень.

Щиро дякуємо депутату обласної ради Нусбауму Степану Антоновичу за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету.

На звернення головних лікарів. Вошко І.В., Бориса В.М., Красічкової Г.В. міським головою прийнято рішення про преміювання з нагоди професійного свята кращих фахівців галузі на загальну суму 25 тисяч гривень. 5 тисяч гривень виділено для преміювання медичних працівників, які працюють в установах освіти.

Ми з великою повагою відносимось до всіх закладів галузі, які працюють на території міста.. Але змушені чітко притримуватися законодавства і маємо можливість відзначити тільки установи, які фінансуються з міського бюджету.

Але попереду – відповідальна робота над вдосконаленням галузі охорони здоров’я та її становлення на якісно новий рівень європейського зразка і я впевнена , що ми до цього прийдемо!

Як куратор галузі сьогодні можу впевнено сказати, що матеріально технічне забезпечення, професійні якості наших медичних працівників на досить високому рівні. Якби це було не так не їхали б до нас з усієї України за досвідом.

Шановні колеги!

Прийміть сердечну подяку за самовіддану працю, професіоналізм. Щиро бажаю вам життєвих сил, наснаги, міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного зростання, спокійних трудових буднів та радісних свят. Нехай все добро, яке Ви творите щодня, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до Ваших домівок.

Дозвольте мені від імені всієї медичної спільноти привітати заслуженого лікаря України, нашого міського голову Віктора Леонідовича Весельського – 35 років свого життя Віктор Леонідович віддав медицині.

Шановний Вікторе Леонідовичу! Ваша щоденна праця на протязі всіх років, на всіх високих посадах, які ви обіймали і обіймаєте – Ви взірець поєднання самовідданості та високого професіоналізму, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості.

Завдяки Вашій буденній праці на краще змінюються долі людей, в очах з’являється надія, а серця наповнюються вдячністю.

Зі словами подяки звертаємося сьогодні до Вас! Дякуємо за підтримку галузі охорони здоров’я!

Міцного Вам здоров’я, щастя, благополуччя, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, нових ідей та перемог, здійснення всіх планів, задумів і сподівань!

 

Чат-бот Гаряча лінія