Виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини

1 Листопада 2021, 17:04

28 жовтня 2021 року за участі представників служби у справах дітей, міського центру соціальних служб, сектору ювенальної превенції Новоград-Волинського РВП ГУНП в Житомирській області та старости Дідовицького старостинського округу було проведено виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

Члени комісії відвідали сім’ю в селі Дідовичі, де мати ухиляється від виконання батьківських обов’язків відносно трьох малолітніх дітей, але вдома нікого не застали. З’ясувавши їх місце перебування, було встановлено, що діти перебувають в занедбаному стані, брудні та неохайні. Під час попередніх рейдів неодноразово фіксувався факт, що в будинку не прибрано, порушені правила протипожежного захисту, відсутня постільна білизна, мінімальний запас продуктів харчування.

З матір’ю було проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду та наголошено на необхідності створити умови для дітей, влаштувати молодших до закладу дошкільної освіти. За неналежне виконання батьківських обов’язків було складено адміністративний протокол згідно ст.184 КУпАП та прийнято рішення про підготовку висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав.

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія